Aktualności 2012


Sylwester klubowy w Capri. 31.12.2012r.

Sylwester jak najbardziej udany 😉 W tym gronie nie ma złej zabawy. Tańce do białego rana. Kondycja wytrzymała. „Tempo” jakie miało miejsce najlepiej odzwierciedlą słowa naszego klubowego brata:

„Zabawa była super. Nogi mnie bolą jak diabli, ale poskakałem jak nigdy. To ADHD mnie wykończy kiedyś „.

MOL.


W dniu 21 grudnia o godzinie 18,00 odbyła sie Wigilia Klubowa.

 


Moto Mikołaj -Żarki 20.12.2012r.

Akcja harytatywna zakończona, paczki rozdane , było nas na miejscu sześcioro: Prezydent, Dorota, Fiurik, Zięba, Adi, Grzegorz K.

DYREKCJA DZIĘKUJE WSZYSTKIM KLUBOWICZOM KTÓRZY BRALI UDZIAŁ W AKCJI I PRZYCZYNILI SIĘ W JAKI KOLWIEK SPOSÓB DO JEJ ZORGANIZOWANIA .

Kwatermistrz.


W sobotę wieczorem w wieku 100 lat zmarł współzałożyciel Myszkowskiego Klubu Motocyklowego Pan Marian Targowski. Pogrzeb odbył się 4 grudnia o 13:30 w kościele na Mijaczowie

Pogrzeb Mariana Targowskiego.

 

 

 

 

 


Parada Niepodległości. 11 listopad 2012r.

Dzięki wszystkim za przybycie. W paradzie niepodległości uczestniczyło 14-cie motocykli (16 osób) w tym przedstawicielka Rider’s Club Inowrocław. Zrobiliśmy prawie 100 km po okolicznych miasteczkach.

Prezydent.


10.11.12r. Jesienny Kongres Polskich Klubów Motocyklowych
zrzeszonych w Polskim Ruchu Motocyklowym.

W sobotę o godzinie 6,00 wyjechaliśmy na Kongres PRM-u. Wróciliśmy o godzinie 18-stej. W Club hous-ie odbyło się podsumowanie Kongresu PRM.

Ps. Zgodnie z decyzją Pana Prezydenta Klubu KNIGHT RIDERS IPA POLAND, Zarząd tego klubu opuścił szeregi Polskiego Ruchu Motocyklowego.
Życzymy powodzenia i mamy nadzieję na wspólne spotkania na zlotach organizowanych przez nasze kluby.


WALNE ZGROMADZENIE KLUBOWICZÓW MKM W DNIU
20 PAŻDZIERNIKA 2012.

W głosowaniu oddano 31 ważnych głosów.
Oto wyniki głosowania:

 

PREZYDENT – 31 głosów JANUSZ JANOSKA
VICE PREZYDENT – 23 głosy JACEK KRYTOWSKI
SKARBNIK – 28 głosów GRZEGORZ KACZMAREK
SEKRETARZ – 28 głosów JADWIGA KACZMAREK
KWATERMISTRZ – 31 głosów GRZEGORZ KOT
CZŁONEK ZARZĄDU (DWIE OSOBY)- 24 głosy JERZY MODZELEWSKI, -9 głosów LESZEK BRZEGOWSKI

Jagoda.

Dzięki wszystkim za przybycie na Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze.
Było 35 osób.

Prezydent.


„SILESIAN RUN 2012” Hells Angels MC Tychy – zakończenie sezonu – 13.10.2012r.

 

Było ponad 500 motocykli. Parada trwała 40 minut. Była Msza Święta. Było bardzo motocyklowo a na koniec był karczek i kaszanka na terenie Club Housu Hellsów.

Prezydent.

 

 

 

 

 

 


IV Spotkanie Motocyklistów przy Pomniku Ofiar Wypadków Komunikacyjnych w dniu 16 września 2012 w Zabawie k. Tarnowa.

Jest już tradycją, że w każdą trzecią niedziele września motocykliści spotykają się przy Pomniku Ofiar Wypadków Komunikacyjnych. Uroczystość rozpoczęła msza święta odprawiona w Sanktuarium bł. Karoliny o godz. 11.00 w intencji tych wszystkich, którzy zginęli na drogach. Po mszy św. uczestnicy przeszli pod Pomnik Ofiar Wypadków Komunikacyjnych gdzie została odmówiona krótka modlitwa a uczestnicy złożyli kwiaty i znicze. Po uroczystościach odbyło się spotkanie w popularnej „STODOLE”, gdzie przewidziany był skromny poczęstunek (pyszna grochówka). W godzinach popołudniowych wystąpił zespół country „Grzegorz KAPCIA i Przyjaciele”.

Wróciliśmy z uroczystości pod pomnikiem „Przejście” w Zabawie. Było nas łącznie 10 motocykli (12 osób). Model, Sylwek i Pablo pojechali dzień wcześniej. Zostaliśmy prawie do końca imprezy bo odbyły się jeszcze 2 koncerty i pokaz ratownictwa medycznego.

Prezydent.


7-9 września 2012r. Wesele Rumcajsa i Gosi – „ZANIEMYŚL 2012”.

Powróciliśmy ze zlotu weselnego w Zaniemyślu w kpl. W Zlocie uczestniczyło 20 osób z MKM. Był to jedyny w swoim rodzaju taki zlot połączony ze ślubem Gosi i Rumcajsa. Impreza przednia i na długo pozostanie w naszej pamięci. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia od całego MKM-u.

Prezydent.


17-19 sierpień 2012r. XXV Ogólnopolski Zlot Motocykli Ciężkich i Weteranów – Krotoszyn.

Dobry i głośny zlot. Atmosferę tego zlotu najlepiej oddał jeden z naszych przyjaciół motocyklistów i w tym miejscu warto go zacytować:

„W Krotoszynie było wspaniale, spęd ponad 1000 ludzi, normalnie masakra,(…) Za 30 złotych jedzenia w sobotę tyle, że nie szło przejeść.(…) Od 12.00 już biesiadowaliśmy z Myszkowem, Pińczowem i Słupcą i innymi poznanymi osobami, które od czasu do czasu pojawiały się przy naszych stołach. Wieczorem już było dobrze, potem przerwa na koncerty ulubionej Podróbki,(…)potem równie świetny koncert Kobranocki,(…) Wróciliśmy bardzo zadowoleni a to głównie dzięki coraz lepszej organizacji w Krotoszynie ale przede wszystkim dzięki(…)towarzystwu jakie mieliśmy. Dziewczyny i chłopaki z Myszkowa, Pińczowa, Słupcy, Międzychodu i Podróbki — bardzo dziękujemy.(…) Za rok pewnie znów pojedziemy choćby tylko dla towarzystwa. Puenta jest taka: niektórzy przyjeżdżają na zlot dla właśnie towarzystwa ale i dobrej muzyki, ale niektórym a w zasadzie większości muzyka wogóle nie przeszkadzała, jeździli całe noce i całe dnie, strzelali całe noce i całe dnie i też pewnie są zadowoleni ze zlotu choć nie wiedzą wogóle co tam się działo”.

I w tym miejscu również Was wszystkich pozdrawiamy i dziękujemy za wspaniałe towarzystwo.


4.8.2012r. Ślub Kseni i Marka.

4 sierpnia 2012r. Ceremonia zaślubin Kseni i Marka odbyła się w Myszkowie, w Kościele Św. Andrzeja Boboli o godzinie 15-stej.

„Dziękujemy wszystkim klubowiczom za super paradę . Chcielibyśmy wszystkich zaprosić na imprezę weselno – klubową która odbędzie się w sobotę 11.08.2012r.”

Marekaro.


26.7.2012r. Master Chef TVN w Krakowie.

Wróciliśmy z Krakowa około 21,40 było nas 13 osób (11 motocykli). Najpierw nas przetrzymali 4 godziny na parkingu pod teatrem. To, że nas przetrzymali tyle godzin to minus dla TVN-u. Ale nie ma co narzekać. W tym czasie spotkaliśmy się ze starymi znajomymi, było kilka zaprzyjaźnionych klubów. Później impreza na rynku głównym i powrót (w ulewie od Krakowa do Olkusza). To że deszcz spadł to normalka 😉 Reasumując – było fajnie. Edycja tego programu rozpoczyna się we wrześniu.

Prezydent.


Z przykrością informujemy, że w dniu 24 lipca 2012 roku Koleżanka Agata Stróżyk z Grupy Motocyklowej „STOP ŚMIERCI” Kościan miała wypadek motocyklowy w wyniku którego odeszła do lepszego świata… Agata, cudowna kobieta zawsze uśmiechnięta, która wyciągała do wszystkich otwartą rękę, zawsze pomocna, szczera do bólu, fantastyczny człowiek, miała całe Życie przed sobą i niestety na skutek nieodpowiedzialnego zachowania kierującego samochodem musiała nas opuścić…… Bognie, Mariuszowi, Marcinowi rodzinie, przyjaciołom oraz najbliższym, składamy najszczersze wyrazy współczucia.


6-8 lipca 2012r. Zlot Na Soli Inowrocław.

 

Wróciliśmy do domku. Cała 14-ka się odliczyła. Zlot jak zawsze u Skrobka pierwsza klasa. WSPANIAŁA ORGANIZACJA I RODZINNA ATMOSFERA. Wczoraj przeszły dwie potężne burze nad Inowrocławiem. Nawet obok namiotów przewróciło drzewo . Podczas wieczornej musieliśmy trzymać namiot żeby nie odleciał. Natomiast przejazd tam i z powrotem w pięknej pogodzie. W zlocie brało udział 14 klubowiczów z MKM na 12-tu motocyklach. Dzięki za wspaniałą zabawę i do zobaczenia za rok Na Soli.

Prezydent.


15-17 Czerwca 2012r. II Piknik Klubowy MKM 1948 w Sygontce.

Podczas tegorocznego Pikniku Klubowego w sobotę 16.6.2012r. Barwy otrzymali: Małgorzata Jazy-Włosik –Gosik, Krzysztof Gołuchowski –Kristofer, Marcin Noworzyn –Marcin, Adrian Wnuk-Adi, Robert Tuora –Bolo, Jacek Wojtasik –Sikuś.
Gratulujemy i cieszymy się. Noście dumnie barwy, szanujcie siebie i historie naszego klubu sięgającą lat 40-tych XX-tego wieku.

Serdeczne pozdrowienia dla naszych przyjaciół, którzy zaszczycili nas swoja obecnością: RCI, RCI SOUTHSIDE, GÓRALOWI, WIELICZCE I INNYM. Zapraszamy już dzisiaj na Jubileuszowy Zlot MKM 1948 z okazji 65-lecia istnienia klubu w przyszłym roku w lipcu. Więcej informacji u Prezydenta.


8 Czerwca 2012r. Otwarcie Club House.

 

Dom Klubowy MKM 1948 – uważam za otwarty!
Po ponad miesiącu pracy w dniu otwarcia Euro 2012 Otwarliśmy swój Lokal Klubowy. Przez 6 lat lokal znajdował się u mnie teraz mamy własny.

Prezydent.


25-27 maja 2012r.
VI Międzynarodowy Zlot Motocykli w Tarnowie „WATAHA”.

Zlot Wataha Tarnów w Odporyszowie zakończony .W Zlocie brało udział 17 osób z MKM 1948. Jak zawsze u naszych przyjaciół domowa atmosfera. Pogoda dopisała – przynajmniej poprzez okres zlotu w odróżnieniu do lat poprzednich. Powrót w lekkim deszczu. Za rok znowu tam będziemy…

Prezydent.

Ps. Nasza Jagódka miała też swoje urodziny – 100 lat śmigania!!!!


15 maja 2012r. Nasz klub znalazł sobie miejsce – swoje miejsce.

W dniu dzisiejszym Grześ K. Załatwił zaj….. lokal klubowy. Lokal znajduje się na Światowicie i był w nim kiedyś bar. Jest już prawie gotowy. Teraz czeka nas trochę pracy i wkładu finansowego związanego z odnową lokalu i jego adaptacją.

Prezydent.

 

 


Festyn „Pomoc dla Amelki”. Rzezawa gm. Bochnia. 13 maj 2012r. .

Uczestniczyliśmy w Festynie „Pomoc dla Amelki”. w Rzezawie koło Bochnia w 7 motocykli, a na nich: Maxim, Niko, Model, Zajcow, Wiesiek Sobierajski, Adrianus i Ja. Cel był szczytny. Wyjazd naprawdę udany. W drodze powrotnej było trochę deszczu. Nasi koledzy zebrali na ten cel prawie 8000zł. Natomiast na protezę ręki uzbierali łącznie ponad 70000 zł. Chwała im za to !!!

Prezydent.

 


Wyjazdy Majowe 2012r.

Wyprawa zakończona. Brało udział 11 osób. Sylwek z Żoną, Zajcow, Adams, Fiurik, Jacek, Turzyn, Berni, Pablo, Zięba i ja. Zrobiliśmy ponad 1000 km. Odwiedziliśmy Zamki w Brzegu, Otmuchowie, Bolkowie, Janowice Wielkie, Czocha, Świny. Odbył się wyjazd do Skalnych Miast /Czechy/. Jeleniej Góry i Karpacza. Odwiedziliśmy muzeum Kargula i Pawlaka. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Bar Motocyklowy Biker’s Choice w Kletnie. Kamping w Bolkowie godny polecenia, mili gospodarze i wspaniała atmosfera. Myślę, że odwiedzimy ich jeszcze nie jeden raz.

Prezydent.


I Zlot Czarnych Orłów 22.4.2012r.

Pojechało nas 6 motocykli, a na nich: Niko, Bolo, Fiurik, Zięba, Rafał 72 i ja. Najpierw uczestniczyliśmy we mszy i poświęceniu motocykli, następnie parada ulicami Zgierza i impreza w parku miejskim. Była darmowa grochówka ale kolejka z 50 m. W drodze powrotnej jechaliśmy przez Pabianice, Łask, Szczerców. Szczęśliwie wróciliśmy do domu omijając deszcze i burze. Zrobiliśmy 390 km.

W tym miejscu pozdrawiam nasz zaprzyjaźniony klub „Czarnych Orłów”.

Prezydent.


Jasna Góra 2012

Wyjechaliśmy na Jasną Górę z Placu Dworcowego w Myszkowie o godzinie 9,00. W Żarkach dołączyła pozostała część braci klubowych i wspólnie wyruszyliśmy do Częstochowy zatrzymując się po drodze u naszych przyjaciół R’idersów w Olsztynie. Motocykle zaparkowaliśmy na błoniach jasnogórskich, msza została odprawiona w bazylice. Wieczorem spotkaliśmy się w Capri.


14 kwietnia 2012r. „Patrz w Lusterka, motocykle są wszędzie”.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wspólnie z Myszkowskim Klubem Motocyklowym, przeprowadzili wczoraj akcję „Patrz w Lusterka. Motocykle są Wszędzie!”. Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa motocyklistów, poprzez uwrażliwienie kierowców „czterech kółek” na ich obecność na drogach. Stąd też ponad 100 kierowców otrzymało specjalne naklejki promujące hasło akcji.
W godzinach wieczornych odbyło się spotkanie integracyjne z Rider’s Club Inowrocław w Olsztynie, większość klubu pojechała również do Częstochowy. Po powrocie klubowicze zjedli grochówkę od „Babci”. Czyli z naszej kuchni polowej.


2 kwietnia 2012r. Otwarcie Banku w Zawierciu.

 

Jedzonko dobre, zabawa przednia. Było bardzo OK.
Nasza „Babcia” spisała się na medal.


30-31 Marca 2012r.
Nieborów – Wiosenny Kongres PRM.

„W dniach 30-31 marca 2012r. w przepięknym Zajeździe ” ROZDROŻE ” w m. Nieborów na ziemi łowickiej odbył sie wiosenny Kongres Klubów Motocyklowych zrzeszonych w Polskim Ruchu Motocyklowym.
W Kongresie wzięli udział przedstawiciele 39 Klubów – przyjęto kolejne nowe Kluby w poczet członków PRM – SERDECZNE GRATULACJE”.


Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Opolu
Wypędzamy zime z miasta!
Motocyklowe powitanie wiosny! 25 marca 2012r.

Kilka tysięcy motocyklistów z całej Opolszczyzny wzięło udział w zlocie, z okazji inauguracji sezonu. Motocykliści przejechali kolumną przez miasto, a na zakończenie spalili kukłę „Marzanny” symbolizującą złą zimę. Było nas na miejscu 7 motocykli/większość kandydatów/ Marcin z małym, Gosik, Bolo, Zięba, GrzegorzK, Zbyszek i ja. Badyl zamarzł w drodze i wrócił. Tysiu zmienił plany i pojechał swoją drogą.

Prezydent.


Krasiejów 18.03.2012r.

No i zaliczyliśmy Krasiejów. Park Jurajski – teren dużo większy od tego w Bałtowie, ale chyba mniej atrakcji.
Za to pojawiło się 13 motocykli:
1 Marcin z małym 2.Gosik 3.Tysiu z Żoną 4.Zbyszek 5.Zięba 6.Marekaro 7.Sylwek 8.Pablo 9.Maxim 10.Janusz 11.Kristofer 12.Wiesiek Sobierajski 13.Adrianus(ADI).

Prezydent.


Nagłowice – Pierwszy Wyjazd w 2012r.

W dniu 17 marca spotkaliśmy się na Laskowcu i o godzinie 13-stej wyruszyliśmy w pierwszą przejażdżkę w tym roku. Pojechaliśmy do Nagłowic, do naszej ulubionej w tamtych okolicach restauracji 😉
. „…w sobotę jest pogoda,która była naszym marzeniem przez ostatnie 5 miesięcy…”- jak powiedział Zięba.


We wtorek, 28 lutego 2012r.

Klubowicz Senior Marian Targowski skończył 100 lat swojego pięknego życia.

Kolega, p.Marian Targowski Pierwszy Kapitan Sekcji Sportowej Myszkowskiego Klubu Motocyklowego 1948.
Wszystkiego najlepszego, następnych stu lat w zdrowiu dla naszego Klubowicza Seniora pana Mariana Targowskiego życzą klubowicze. 200 lat Panie Marianie!


Saneczkowy Pociąg MKM – 21.01.2012r.